x تبلیغات
مجله اینترنتی باران نت

آموزش حسابداری چه پیشنیازهایی دارد؟

استفاده از این نرم افزارها باعث سرعت بخشیدن به امور مالی، حسابداری در زمینه های مختلف کاربردی میشود. دوره حسابداری بازرگانی وبژه بازار کار شامل مباحثی از جمله نحوه ثبت رویداد های مالی در شرکت های بازرگانی، ثبت های مربوط به تسعیر ارز، قوانین کاربردی صادرات و واردات، آموزش روش های دائمی و ادواری در خرید و فروش کالا، نحوه محاسبه بهای تمام شده کالای انبار و… زبان ساده تر می توان گفت که انبار محلی است برای نگهداری کالا. انبار پارمیس اِستار با سیستم حسابداری، بازرگانی و تولید پارمیس اِستار در ارتباط مستقیم است و همین طور می تواند انبار ریالی و تعدادی جداگانه ای را در اختیار کاربر بگذارد. نرم افزار خزانه داری (دریافت و پرداخت) پارمیس اِستار وضعيت وجوه نقد و انواع اسناد دريافتني و پرداختني را کنترل کرده و فرآیند دريافت و پرداخت را به طور کامل مکانيزه مينمايد. مدیران بازرگانی و فروش در هر شرکت و موسسه ای به کنترل موجودی محصول، تحویل به موقع محصول به مشتری، کنترل مانده حساب مشتریان، و کنترل اعتبار مشتریان و انواع مولفه های دیگر مربوط به فروش نظارت دارند و این سیستم ابزار مناسب جهت این نظارت را در اختیار ایشان می گذارد.

 
از این جهت نرم افزار بازرگانی پگاه سیستم با ثبت رویدادهای فروش و ایجاد ارتباطی یکپارچه با دیگر سیستمها مانند: انبار،حسابداری،خزانه داری(دریافت و پرداخت) ، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و خدمات پس از فروش (CSS) به مدیران شرکتهای بازرگانی کمک میکند تا از طریق گزارشات مناسب بر فروش نظارت داشته باشند. نرم افزار حسابداری پارمیس استار با ایجاد زیر سیستم پخش، قابلیت مدیریت نقل و انتقالات و روند پخش را برای شما فراهم می کند. فروشگاه اینترنتی قادر است به صورت یکپارچه اطلاعات خدمات، محصولات و کالای مورد نظرتان را در نرم افزار حسابداری پارمیس استار ذخیره و همزمان امکان مدیریت فروشگاه اینترنتی و فرآیند فروش محصولات از طریق اینترنت را نیز فراهم کند. در واقع بهتر است شما از روز اول اطلاعات مالی خود را وارد نرمافزار مالی کنید. پشتیبان گیری ایمن و منظم را در بر دارد . 5- اطمینان حاصل کنید که نرمافزار حسابداری شما توانایی رشد با کسب و کارتان را دارد. استفاده از سیستمهای مالی ستادی با امنیت اطلاعات بالا از ویژگیهای این حوزه است.
 
اگر همخطی در یک معادله رگرسیون بالا باشد بدین معنی است که بین متغیرهای مستقل همبستگی بالائی وجود دارد و ممکن است با وجود بالا بودن ، مدل دارای اعتبار بالائی نباشد. در گذشته که کسب کار ها به چند مغازه و کارگاه کوچک خلاصه می شد نیاز چندانی به یک حسابدار و کار های مربوط به حسابداری مانند تهیه گزارش سود و زیان و کار های از این قبیل نبود. در نهایت . . سیستمهای هوشتجاری ، مدیریت عملکرد سازمان و داشبورد مدیریت در این قسمت میتواند مورد استفاده قرار گیرد. یکی از ویژگی های بهترین نرم افزارهای حسابداری این است که کلیه فعالیت­ های مورد نیاز امور مالی را هم بتواند پوشش دهد. یکی از ویژگیهای مهم حسابدار علاقه داشتن به علم ریاضی و یکی از شروط کار در این زمینه میباشد. از دیگر ویژگیهای انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب گزارشات قوی و صحیح آن است. رعایت ویژگیهای تولید و توزیع سیمان از دیگر موارد قابل اشاره در این راهکار است. صنعت سیمان کشور با حدود 80 سال سابقه، که 2درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد، طراحی و استقرار سیستم نگهداری در این صنعت را ضرورت میدهد. زیر سیستم پخش نرم افزار حسابداری پارمیس استار، به شما در تعریف سطوح کدینگ، تعریف مسیرها، وضعیت ویزیت و سایر فاکتورهای مورد نیاز برای مدیریت یک سیستم پخش کمک شایانی خواهد کرد.
 
اولین قدم در آموزش حسابداری بازار کار، آشنایی با مهارتهای یک حسابدار خوب است. زیر سیستم تسهیلات نرم افزار حسابداری پارمیس استار، قابلیت مدیریت و افزودن وام و تسهیلات، قسط بندی و مدیریت اقساط را در هر بخشی از سازمان ها و مراکز و فروشگاه ها و … برای انجام این مسئولیت ها معمولاً وقت و انرژی بسیار زیادی از کارمندان هر بخش اتلاف میشود. مرکز آموزش و تحقیقات حسابداری و حسابرسی حرفه­ای جامعه حسابداران رسمی ایران با اهداف ارتقای دانش حسابداران، انجام پژوهشهای حرفه­ای و چاپ نشریات و کتابهای مورد نیاز حرفه، راه­ اندازی شده است. از دیگر فعالیتهای مرکز آموزش و تحقیقات انتشار کتابهای مورد نیاز حرفه­ و فصلنامه تخصصی” حسابدار رسمی” است که به نشانی کلیه اعضا و دیگر مشترکان فصلنامه ارسال می­شود. گام اول کدگذاری استقرایی معادل کدگذاری باز بدین صورت که بعد از انجام هر مصاحبه، ابتدا متن هر مصاحبه بررسی شده است و با توجه به هر جمله اساسی درون متن، مفاهیم اولیه استخراج شده است (مهرانی و اسکندر، 13۹۵). محقق پس از هر مصاحبه اقدام به مطالعه دقیق متن مصاحبه، مقایسه سازی، نامگذاری، مفهومپردازی و مقولهبندی دادهها میپردازدو بعد از کدگذاری مصاحبه بعدی را انجام میداد. به نظر سخت می آید اما همانطور که می دانید هر حرفه و شغلی سختی خاص خود را دارد.
 
 

طراحی سایت دانلود فایل

 طراحی سایت دانلود، یکی از انواع طراحی سایت می‏باشد که با طراحی فضایی خاص به کاربران کمک می‏کند تا فایل، بازی، آهنگ و فیلم مورد نظر خود را به شکل رایگان دانلود کنند. در سایت‏های دانلود فایل، محصولات بسیاری در فرمت‏های پی دی اف، صوتی، ویدیویی و... ارائه می‏شوند. سایت‏های دانلود دارای سرور قدرتمند، دانلود آسان، داشتن سیستم جستجوی پیشرفته و پنل کاربری پیشرفته برای کاربران می‏باشند.

روش‏های کسب درآمد از طراحی سایت دانلود:

1. تبلیغات سایت دانلود: امروزه سایت‏ها برای برای شناخته شدن، نیاز دارند که آگهی کسب و کار خود را با صرف هزینه در سایت‏های دانلود قرار دهند. آپارات و یوتیوب، نمونه‏هایی هستند که در طراحی سایت دانلود فایل بسیار موفق بوده اند.

2. ساخت فروشگاه محصولات دانلودی: کاربران می‏توانند محصولات متعدد بسیاری را از فروشگاه‏های اینترنتی که در سایت‏های دانلود ایجاد شده اند، خریداری کنند. در این مورد، سفارشات کاربران توسط پنل مدیریتی سایت چک شده و ارسال می‏شوند.

انواع مختلف طراحی سایت دانلود:

سایت‏ها با توجه به محتواهای مورد نظر در انواع مختلفی طراحی می‏شوند از جمله:

1. طراحی سایت دانلود انواع فایل: اغلب فایل‏های آموزشی، درسی، گرافیکی و... به شکل فایل‏های ویدیویی، تصویری و موسیقی در سایت قرار می‏گیرند.

2. طراحی سایت دانلود آهنگ: این نوع سایت، یکی از شلوغ ترین سایت‏های دانلود است که فایل‏های صوتی گوناگونی را برای دانلود قرار می‏دهد. رادیو جوان، نمونه‏ای از یک سایت دانلود آهنگ است که آهنگ‏های خوانندگان مختلفی را برای دانلود قرار می‏دهد.

3. طراحی سایت دانلود فیلم: در سایت‏های دانلود فیلم، فیلم‏های با کیفیتی در زمینه آموزشی، سرگرم کننده و... برای کاربران قرار داده می‏شوند. محتواهای فیلمی اغلب پر طرفدار تر از محتواهای متنی می‏باشند.

4. طراحی سایت دانلود کتاب: امروزه با استفاده از کتاب‏های الکترونیکی، می‏توان کتاب‏های بسیاری را در تلفن همراه یا تبلت به راحتی مطالعه کرد.

5. طراحی سایت دانلود نرم افزار: این سایت، نرم افزارهای به روز و مختلفی از جمله برنامه‏های کامپیوتری، اپلیکیشن‏ها و... را برای دانلود قرار می‏دهند. سایت سافت 98 یک سایت معتبر است که برای دانلود نسخه کرک شده نرم افزارها بسیار مناسب می‏باشد. همچنین این سایت تا کنون دارای بهترین طراحی سایت دانلود فایل بوده است.

6. طراحی سایت دانلود محصولات گرافیکی: در این نوع سایت‏ها، محتواهای گرافیکی گوناگون مانند لوگوها، تم‏های سایت، کارت‏های ویزیت و فایل‏های فتوشاپ برای مشتریان قرار داده می‏شود.

7. طراحی سایت دانلود بازی: در سایت‏های بازی، بازی‏های معروف گوناگونی برای نوجوانان و جوانان جهت دانلود قرار داده می‏شود که امروزه این نوع سایت‏ها طرفداران بسیاری دارند.

8. طراحی سایت دانلود مقاله: وظیفه این نوع سایت، ارائه مقالات آموزشی مختلف است که می‏توان ترجمه هر کدام از مقالات را هم به راحتی از سایت خریداری کرد.

بخش‏های گوناگون در طراحی سایت‏های دانلود:

1. صفحه اخبار: این صفحه در سایت‏هایی مانند سایت گردشگری برای ارائه اخبار مربوط به به روز رسانی نرم افزارها، قرار داده می‏شود.

2. بخش فایل‏ها: در این بخش فایل‏های دسته بندی شده بر اساس مشخصات هر کدام، قرار داده می‏شوند.

3. لینک دانلود: در سایت‏های رایگان، لینک دانلود به صورت مستقیم و در سایت‏های پولی بعد از پرداخت وجه قرار داده می‏شود.

4. سیستم تبلیغات: انواع روش‏های تبلیغاتی، در این بخش قرار داده می‏شوند.

5. نوار جستجو: سرچ‏های سریع توسط جستجوی ساده و سرچ‏های پیشرفته توسط جستجوی پیشرفته انجام می‏شود.

6. بخش عضویت: مربوط به عضویت کاربر جدید و نحوه عملکرد سایت می‏باشد.

کلام آخر:

بنابراین، طراحی سایت دانلود فایل با توجه به ویژگی‏های هر سایت از جمله سایت دانلود رایگان یا پولی و اپلیکیشن دانلود، نیازمند صرف هزینه و حرفه بسیاری می‏باشد.

تیم ما با طراحی خاص، مشاوره حرفه‏ای، رعایت استانداردهای گوگل و سئو سایت، انتخاب سرور مناسب و هزینه مناسب به شما در طراحی یک سایت معتبر کمک میکند.

 

کنترل پنل Solid CP چیست؟

 

به طور کلی فضای میزبانی بر پایه لینوکس، کنترل پنل­های جذاب و با قابلیت­های متفاوتی دارد و این در حالی است که کنترل پنل­های سرویس­های ویندوزی بعضا گران قیمت یا دارای محدودیت­های مختلفی هستند. Solid CP از نمونه کنترل پنل­های ویندوزی است که دارای امکانات کامل بوده و به عنوان سرویسی رایگان محسوب می­شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی کنترل پنل Solidcp بپردازیم. پس در ادامه همراه با ما باشید.

 

کنترل پنل Solid CP چیست؟

کنترل پنل Solid CP به عنوان یک کنترل پنل متن باز (Open source) برای انجام امور مدیریت فضای میزبانی در سرویس­های ویندوزی محسوب می­شود. همچنین باید گفته شود که نسخه مربوط به لینوکس نیز در حال راه­اندازی است. همانطور که گفته شد به کمک این کنترل پنل می­توان فضای میزبانی خود را مدیریت کرد و امور مربوط به به­روز رسانی را انجام داد. همچنین با استفاده از solidcp امکان خدمات چند کاربره رایانش ابری مربوط به سرویس­های ویندوزی نیز میسر است و شرکت­های فناوری اطلاعات می­توانند به نوعی هاست­های اشتراکی ایجاد نمایند.

 

امکانات solidcp بر روی سرویس­­های ویندوزی

کنترل پنل solidcp برای سرویس­های فضای میزبانی ویندوز یک موهبت جدی محسوب می­شود که مزایا و امکانات گسترده­ای را برای کاربران خود فراهم می­کند. برخی از مهم­ترین امکانات آن عبارتند از:

·       رایگان و متن باز بودن این کنترل پنل

·       گرفتن گزارش به شیوه­ای ساده و کامل

·       قابلیت ایجاد پیکربندی در میان پلان­ها برای مدیریت سریع­تر

·       قابلیت ایجاد تسک برای فعالیت­هایی که نیاز به رسیدگی دوره­ای دارند نظیر بک­آپ گرفتن

·       فضای ساده و مناسب برای مدیریت

·       قابلیت پشتیبانی از سرویس­های DNS، FTP و غیره

 

مراحل نصب کنترل پنل solidcp

برای نصب این کنترل پنل باید در قدم اول فایل نصب آن را دانلود کرد. برای دانلود فایل مربوطه می­توان آدرس https://solidcp.com/downloads را در مرورگر خود وارد نمود. پس از انجام دانلود باید فایل مربوطه را اجرا نماییم. سپس باید گزینه I accept the terms in the License Agreement را تایید کرد تا مراحل نصب آغاز گردد و پس از انجام مراحل باید کامپوننت مربوط به آن را نیز نصب نماییم.

برای نصب کامپوننت­ها باید برنامه SolidCP Installer را اجرا و سپس گزینه مربوط به کامپوننت­ها را انتخاب کنیم و به این ترتیب گزینه­های مربوط به کامپوننت­های موجود نمایش داده می­شود. از میان کامپوننت­های موجود، SolidCP Standalone Server Setup به عنوان بخش مدیریتی این کنترل پنل شناخته می­شود که سرویس­های میل سرور و وب سرور را در خود دارد و با نصب آن Portal، Enterprise و server بر روی ماشین مجازی نصب می­گردد.

پس از انتخاب کامپوننت باید تیک مربوط به Next و Agree را بزنیم و ip سرور را انتخاب و سپس پسورد مربوط به شناسه serveradmin را ست ­نماییم.

 

تنظیمات مربوط به دیتابیس برای نصب solidcp

برای نصب solidcp می­بایست برخی مشخصات مربوط به دیتابیس را تنظیم کرد تا مراحل نصب به درستی پیشرفت کند. تنظیمات نصب دیتابیس عبارتند از:

·       در SQL Server باید نام instance مربوط به دیتابیس را قرار داد.

·       بخش Authentication را می­بایست در حالت SQL Server Authentication تنظیم کرد.

·       برای Login name باید از شناسه sa استفاده کرد.

·       برای Password باید از رمز مربوط به شناسه sa استفاده شود.

·       گزینه مربوط به Database هم باید بدون هرگونه تغییری رها گردد.

 

 

راهنمای خرید شیر ظرفشویی

 

جریان آب اتفاق می افتد و دیگر قطع نمیشود تا اینکه پس از اتمام شسشتو، کاربر مجدد دست خود را در فاصله بسیار نزدیک از سنسور قرار میدهد تا جریان آب قطع شود. عملکرد سیستم On&Off اینگونه است که کاربر یک بار دست را در فاصله نزدیک از سنسور چشمی (که برد آن عمدا بسیار کم شده است) برای مدت کمتر از یک ثانیه قرار میدهد. بدلیل خارج شدن پی در پی دست ها و اقلام و ظروف در حال شسشتو از دامنه سنسورهای چشمی، آب بطور پی در پی قطع میشود و این موضوع تنها آزردگی و خستگی کاربر از شیر هوشمند نامتناسب با فضا را بوجود می آورد. سیستم عملکردی معمول در شیرهای هوشمند چشمی روشویی، مبتنی بر سیستم لحظه ای یا momentary system است؛ یعنی تا لحظه ای که دست یا هر مانعی در دامنه حساسیت سنسور قرار داشته باشد، جریان آب برقرار است و به محض خارج شدن دست یا مانع، آب قطع میشود. رنگ طلایی در تصاد با رنگهای تیره جلوه خاصی دارد که باعث میشود طراحان نسبت به استفاده از آنها ترغیب شوند. به دلیل طراحی خاص مدارات میکرو در شیرالات هوشمند بلندا، مصرف انرژی در آن بسیار کم است.

این نوع طراحی برای شیرآلات فضای بیشتری در اختیار طراحان و معماران قرار داده است و تحولی شگرفی در طراحی داخلی ساختمان ایجاد کرده است. زیبایی و طراحی منحصر به فرد: در شیرآلات ساختمانی kwc زیبایی و ظرافت مشاهده می شود. سلطنتی انگلستان از دیگر افتخارات این شرکت می باشد. این شیرالات معمولاً از جنس فلز ساخته شده و از مهمترین عواملی بوده که بر روی دکوراسیون داخلی خانهها و مکانهای دیگر تاثیرات زیادی دارند. شیرآلات طلایی توسط تولید کننده های داخلی و خارجی تولید و به بازار عرضه میشوند. شیرالات ظرفشویی رنگی از دیگر نوع آوری های بازار شیرآلات هستند. با این حال شیرآلاتی به رنگ های دیگر نیز در بازار موجود هستند. به عبارتی دیگر خروج آب از شیر به راحتی شیرآلات کارتریجی انجام نمیشود. مکانیزم بازگشت شلنگ به جای اولیه خود، توسط یه وزنه که به انتهای دیگر شلنگ در زیر سینک متصل است تسهیل می شود.

اما جای نگرانی نیست چون پرلاتور (کاهنده مصرف آب) فشار مناسب آب خروجی را تضمین می کند. به طور کلی اگر شیر آب زیاد کثیف نیست برای برق انداختن آن می توانید از مخلوط آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده کنید. شیر ظرفشویی طلایی که در انواع طلایی براق، مات و به تازگی رز گلد عرضه میگردد، زیبایی فوق العاده ای دارد. مقاومت بالا، زیبایی و کارایی مناسب آنها باعث شده که طی سالیان متمادی همواره انتخاب اول برای خرید و استفاده در خانه ها باشند. شیرآلات اخوان دارای قطعات و بدنه با آبکاری نیکل می باشد، تراشکاری آن ها با ماشین های باکیفیت استاندارد ریخته گری صورت می پذیرد و دارای بالاترین مقاومت در برابر خوردگی می باشند. مایع ریز اتوماتیک جانسون -مدل 02e دارای حجم 0.5 لیتری می باشد.این دستگاه برای مکانهای کوچک بوده است. در نهایت، بهترین شیر روشویی را که دارای قابلیت نصب آسان است، از میان لیست نهایی انتخاب کنید.

در راهنمای خرید شیر ظرفشویی به بررسی انواع شیر ظرفشویی از نظر جنس بدنه پرداخته ایم. اما در راهنمای خرید شیر ظرفشویی تنها به مزایا و معایب آنها به صورت کلی اشار میکنیم. راهنمای خرید شیر ظرفشویی برای آشنایی خریداران گرامی با انواع شیرآلات و آسان کردن خرید و تصمیم گیری برای آنها نوشته شده است. در خرید شیر ظرفشویی قیمت بسیار اهمیت دارد اما به تنهایی کافی نیست. اما احتیاج به مراقبت بیشتری نیز دارند. اما توجه داشته باشید که اسیدکلریدریک و اسید سولفوریک ممکن است به آن آسیب بزنند. نکته بسیار مهم: مهمترین موضوع مورد توجه در انتخاب شیرالات هوشمند بطورکلی ، بحث گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش فوری در محل نصب است. جنبه ظاهری شیرآلات ساختمانی صرفا یک طرف قضیه را پوشش میدهد ولی اصل قضیه مربوط به کیفیت و دوام بهترین شیرآلات ساختمانی است، آلیاژهای به کار رفته، متریال و شیوه رنگ آمیزی یکی از معیارهای مهم در تعیین کیفیت این محصولات است، البته در شیرهای اهرمی یک نکتهای که بسیار بر کیفیت این نوع از شیرآلات میتواند تاثیر بگذارد، کیفیت بکار رفته در کارتریج این شیرآلات است، البته در این موضوع حق با شماست که نتوانید کیفیت کارتریج را تشخیص دهید زیرا کارتریج در دل شیرآلات قرار دارد و با چشم قآبل رویت نیست و تنها کاری که میتوانید انجام دهید خرید از بهترین برندهای شیرآلات ساختمانی https://arianfarazparsam.com است .

در حقیقت در یک سیستم آبیاری اتوماتیک مغز سیستم همان تایمر آبیاری است

در این مقاله در نظر داریم اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه داده و راهنمایی کاملی برا برای خرید بهترین کیفیت مه پاش مرغداری در اختیار کاربران عزیزمان قرار دهیم. همانطور که ما به مقدار مشخصی آب و غذا نیاز داریم گیاهان نیز به مقدار آب در دسترس خود حساس هستند. مثلا فرض کنید که ما 3 تا گیاه کاملا یکسان داریم. پس به صورت جمع بندی این طور می گوییم که هر گیاهی نیاز به مقدار آب مخصوص خود دارد و از آن مهم تر نظم آبیاری به منظور به وجود نیامدن تنش آبی در گیاه است و این امر تنها با استفاده از تایمر آبیاری صورت می پذیرد. تغیر درسطح زیر کشت گونه های گیاهی نیازمند به روز رسانی سیستم آبیاری متناسب با آن ها می باشد که در غالب تعمیر و نگه داری انجام می شود همچنین تایمر های آبیاری نیاز به به روز رسانی تنظیمات فصلی می باشند و در فصل سرما نیز می بایست برای جلوگیری از یخ زدگی تایمر های آبیاری باز شوند که همه این فعالیت ها نیز در غالب تعمیر و نگه داری انجام می پذیرد. 

این مساله در کشت های صنعتی و نیمه صنعتی مانند گلخانه چندین برابر خود را نشان میدهد. مدل بدون محفظه در داخل محیط گلخانه یا فضای بسته استفاده میگردد و مدل محفظه دار را میتوان در محیطهای سرباز نیز استفاده کرد . برای فضاهای سبز بزرگ مانند باغ و گلخانه از تایمرهای کنترلری هانتر و در فضاهای سبز ساختمانی مانند روف گاردن و تراس گرادن و حیاط و غیره از تایمرهای مکانیکی و دیجیتالی استفاده می¬شود. دسته سوم تایمرهای به شکل کنترلر هانتر هستند که برای فضاهای سبز خیلی بزرگ کاربرد دارد. این تجهیزات نظافتی کارآمد از لحاظ نوع کاربرد به دو دسته اصلی کارواش خانگی و کارواش صنعتی تقسیم بندی می شوند. با افزایش کارایی سیستم های مه پاش موجود در بازار بسیاری به دنبال یافتن کاربرد این محصولات هستند. چک کردن زمان آبیاری : در ماه یکبار به صورت رندوم زمان آبیاری چک شود تا از زمان آبیاری مطمئن شوید که اختلالی در آن ایجاد نشده باشد.

در حقیقت در یک سیستم آبیاری اتوماتیک مغز سیستم همان تایمر آبیاری است که مشخص می کند چند وقت یکبار و هر بار چند دقیقه آبیاری انجام شود. یک پیچ برای تعیین دور آبیاری می باشد (FREQUENCY TIME ) که قابلیت تنظیم از یک ساعت تا یک هفته را دارد و یک پیچ تنظیم دیگر (RUN TIME) برای تعیین زمان آبیاری که قابل تنظیم از یک تا 120 دقیقه می باشد. این دستگاه دارای دو پیچ تنظیم می باشند. براساس تعداد خروجی، تایمرها به دو دسته تایمرهای تکخروجی و دو خروجی تقسیم میشوند. به این شکل که شیر برقی تایمردار از یک طرف به شیر آب بسته شده و از طرف دیگر شیر تایمر دار به لوله های 16 آبیاری وصل می گردد و با تنظیم تایمر شیر برقی آبیاری گلها هنگام مسافرت انجام می گیرد. آبیاری اتوماتیک باغچه توسط یک شیر تایمر دار یا شیر برقی تایمردار انجام می گیرد.

کنترلر آبیاری اتوماتیک دارای دو مدل بدون محفظه و محفظه دار میباشد . معمولا از این نوع کارواشها برای مصارف سبک صنعتی استفاده میگردد و انتظارات از آن کمتر از یک کارواش سه فاز صنعتی و یا یک سری HD کارچر میباشد. اگر شما جزء آن دسته از افراد علاقه مند به گل و گیاهان هستید و نگران آبیاری گیاهان داخل منزلتان در هنگام مسافرت و یا آبیاری باغ و گیاهان داخل ویلای خود می باشید، در اینصورت نیازمند سیستم آبیاری اتوماتیک هستید که داشتن تایمر برای آن لازم و ضروری است. به این معنا که اگر این مقدار از حد معینی کمتر شود گیاه خشک شده و اگر از حد معین دیگری بیشتر شود نیز باعث پژمردگی و فاسد شدن ریشه گیاه می¬گردد. حال اگر شما قصد آبیاری گلها هنگام مسافرت را دارید، دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان یا آبیاری اتوماتیک باغچه جزء سیستم های آبیاری هوشمند می باشد که از خشک شدن گیاهان و درختان شما جلوگیری کرده و هنگلم مسافرت آبیاری درختان و گیاهان را انجام می دهد. همچنین برای فضاهای خیلی کوچک یا تعداد اندکی گلدان(حدود 20 تا 30عدد) استفاده از تایمر تک خروجی پاسخگوی نیاز آبیاری است.

پیشگامان شیمی و فروش مواد اولیه لوازم آرایشی

کرم روشن کننده لک پوست پرودرما : این محصول حاوی بوتیل رزورسینول و فرم پایدار ویتامین C است که این ترکیبات فعالیت آنزیم تیروزیناز را مهار کرده و از این طریق باعث کاهش سنتز ملانین می شوند، در نتیجه لک هایی که روی پوست صورت و گردن ایجاد شده اند را از بین می برند و از بروز لک های پوستی ناشی از افزایش سن، تابش نور خورشید، بارداری، مصرف داروها، تغییرات هورمونی، لیزر و غیره هم جلوگیری می کنند. برای سیاه کردن مژه ها با استفاده از ریمل ، در برخی کشورها از قیر یا زغال استفاده می شد اما ایالات متحده استفاده از آن را ممنوع کرده است. وجود تحریم ها و در نتیجه محدود شدن واردات کالا، فرصتی برای صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور ایجاد کرده است که از خلاء کمبود محصولات خارجی در جهت رونق تولیدات خود استفاده کنند. برای ساخت ریمل چند راه مقرون به صرفه وجود دارد که روش امولسیون است. 

دکتر تالاری، رئیس اداره نظارت و ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو به این سوالات پاسخ می دهد. برای داروها سازمان اف دی ای محصولات جدید را در جهت امن بودن و تاثیر گذاری آن قبل از این که اجازه فروش به آنها بدهد، کنترل می کند در مورد لوازم آرایشی این چنین نیست. ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین تامین کنندگان مواد اولیه آرایشی و بهداشتی در چین ، توسط محصولات سفارشی با قیمت پایین معرفی می شویم. ما به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد تشکیل دهنده مواد آرایشی طبیعی در چین ، ما با محصولات مقرون به صرفه و با قیمت رقابتی ارائه می دهیم. این محصولات ۵% وزنی گیاهان موجود در آن ارگانیک بوده و یا ۵۰% مواد گیاهی تشکیل دهنده آنها باید ارگانیک باشد. در این مقاله سعی شده است ده شرکت برتر وارد کننده مواد شیمیایی برای دانشجویان رشته داروسازی معرفی گردد. اما امروزه سرب از سر زبان ها افتاده و به جای آن پوست و ضایعات مرغ خبرساز شده است. 

مواد به کار رفته در لوازم آرایشی غیرمجاز را معمولا نمی توان به راحتی تشخیص داد. بنابراین لازم است قبل از هرچیز این مواد را بشناسیم. بر طبق آمار از سال 2010 تا 2017 میانگین رشد هر ساله صنعت لوازم آرایش 2/4 بوده است. دیگر مواد مضر و سمی که در لوازم آرایش تقلبی یافت می شوند عبارتند از مدفوع حیوانات، ادرار، سیانید، نوار نقاشی (موادی که در ریمل و یا پودرهای مخصوص صورت) می باشد که برای سلامت پوست بسیار خطرناک است. پخش و فروش مواد اولیه شیمیایی و مواد اولیه آزمایشگاهی و مواد اولیه دارویی و مواد اولیه صنایع غذایی و پخش انواع مواد شیمیایی و صنایع غذایی دارویی مواداولیه آزمایشگاهی با شرکت ایده آل شیمی بهترین شرکت شیمی پخش و فروش مواد شیمیایی در تهران فروش مواد ازمایشگاهی در تهران و فروش مواد شیمیایی در تهران و فروش مواد ازمایشگاهی در تهران و فروش مواد غذایی در تهران و فروش مواد داروئی ایده آل شیمی در تهران فروش مواد غذاییایده آل شیمی در تهران فروش مواد داروئی ایده آل شیمی از کمپانی merk مرک و سیگماالدریچ sigma و کم لب(kemlab) و ( آلفا Alpha) ما در شرکت ایده آل شیمی با سالها تجربه آمادگی خود را در زمینه ارائه مواد اولیه شیمیایی و دارویی و صنایع غذایی و تجهیزات آزمایشگاهی و ارائه انواع خدمات تجهیز آزمایشگاههای کنترل کیفی و تحقیقات و آزمایشگاه های محیط زیست و آزمایشگاه های آب و فاضلاب و پساب صنعتی و صنایع آرد و غلات صنایع لبنی و صنایع نوشیدنی و دارویی آرایشی و بهداشتی آب و فاضلاب، مراکز استاندارد و مراکز دانشگاهی و مراکز پالایشگاهی و پتروشیمی و تحقیقاتی را به صورت اجمالی به شرح ذیل اعلام میدارد. 

و آن ها همچنین به صاف شدن پوست کمک می کنند. مس دارای تاثیرات مخرب شیمیایی بر روی پوست بوده، جذب آن از پوست بسیار مضر است. جیوه یکی دیگر از موارد خطرناکی است که در لوازم آرایش استفاده می شود و می تواند بر روی سیستم عصبی و همچنین سیستم ایمنی بدن تاثیرات جبران ناپذیری می گذارد. میکاپ و آرایش در طول سال ها دچار تغییر و تحولات زیادی شده است و امروز مردم نمی دانند که لوازم آرایش از چه موادی ساخته شده است.البته بیشتر کمپانی های لوازم آرایشی از قوانین سالم سازی برای ساخت این لوازم استفاده نمی کنند. این شرکت، با استفاده از استانداردهای جهانی مدیریت و اصول مشتری مداری در طول مدت فعالیت خود پل ارتباطی مطمئنی میان صنایع و تولیدکنندگان داخلی ایجاد نموده است. شیمی بازار، بورس و مرکز خرید و فروش مواد شیمیایی و لوازم تجهیزات آزمایشگاهی، و مواد اولیه صنایع نفت گاز پتروشیمی، کشاورزی غذایی داروِیی، آرایشی بهداشتی شوینده، پلاستیک پلیمر، رنگ رزین چسب، چرم نساجی، شیمی ساختمان.

منبع: https://irchem.ir/cosmetic/

فونی شاپ : راهنمای خرید باتری سامسونگ

 

ساسمونگ از برندهای نام آشنا در گوشی های هوشمند اندرویدی است که بخاطر کیفیت و تکنولوژی بی نظیر تلفن های همراه از محبوبیت زیادی میان کاربران تلفن های همراه برخوردار است. باتری سامسونگ و خرید آن از مسائلی است که کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ به آن توجه ویژه ای دارند. همراه با افزایش کاربردهای تلفن های همراه و هوشمند شدن این ابزارهای ارتباطی مفید در دنیای ارتباطات پر سرعت امروزی، باتری ها هم به عنوان تامین کننده اصلی انرژی تلفن های  همراه پیشرفت های قابل ملاحظه ای کرده اند. زیرا با افزایش کارایی تلفن های اندروید، انرژی مورد نیاز برای بهبود عملکرد آن ها هم بیشتر شده است.

باتری های اولیه که در گوشی های همراه استفاده می شدند، بزرگ و سنگین بودند و ظرفیت شارژ آن ها محدود بود. البته قابلیت شارژ شدن مجدد باتری ها در تلفن های همراه یکی از بزرگ ترین دستاوردهای مخترعان در این گونه از گوشی ها بود که باتری های سامسونگ یکی از پیشگامان در این نوآوری و پیشرفت شگفت انگیز هستند. در ادامه روند تکاملی باتری های را از گوشی های ساده تا گوشی های هوشمند اندروید پیشرفته کنونی برای شما بیان می کنیم، با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

اولین نسل باتری ها در تلفن های همراه

باتری های نیکل کادمیومی اولین نوع از باتری ها قابل حمل بودند که تولید شدند. وزن زیاد، ظرفیت کم، اندازه بزرگ و طول عمر کم از معایب این دسته از باتری های تلفن های همراه به شمار می رفتند. علاوه بر این، این باتری ها دارای مشکلاتی چون داغ شدن زیاد گوشی در زمان مکالمه، اثر حافظه ایی و ایجاد خطرات محیط زیستی برای کاربران و محیط زیست درهنگام بازیافت هم بودند. خوشبختانه در باتری های سامسونگ تولید این نسل از باتری ها به طور کامل منسوخ شده اند.

باتری های نیکل هیدرید فلز نسل بعدی از باتری های تلفن های همراه هستند، که بر خلاف باتری های نسل اول شارژ آن ها سریع تر انجام می شدند. در مقایسه با باتری های نیکل کادمیومی اندازه کوچک تر و ظرفیت آن ها بیشتر شد، اما همچنان مشکلاتی چون طول عمر کم، تخلیه سریع و نیاز به شارژ شدن های مکرر در این نسل از باتری ها به چشم می خورد.

انواع باتری های سامسونگ

نسل های بعدی باتری ها تلفن های همراه به ترتیب، باتری های لیتیوم یونی و لیتیوم پلمیر هستند که اکنون تمام باتری های گوشی های هوشمند از این دو نوع باتری های جدید تهیه می شوند و شما پیشرفت های قابل توجهی در این نسل از باتری ها را می توانید مشاهده کنید. میزان ولتاژ، ظرفیت و طول عمر این باتری ها با توجه به کارکرد گوشی های همراه جدید متفاوت هستند.

باتری های لیتیوم یونی از بهترین و پر کاربردترین باتری های سامسونگ هستند که از سخت افزارهای قدرتمند آن به شمار می آیند و به خوبی توانسته اند نیاز کاربران را در بسیاری از موارد در باتری های تلفن های همراه اندروید و حتی iso را تامین کنند. از ویژگی های خوب این نسل از باتری های سامسونگ می توان به وزن کم، ظرفیت بالا، شارژ سریع، طول عمر بالا و ابعاد کوچک تر آن اشاره کرد.

باتری لیتیوم پلیمر از جدیدترین نسل باتری های گوشی های هوشمند سامسونگ هستند، که در مقایسه با باتری های لیتیوم یونی از ایمنی و ظرفیت بالاتری برخوردارند. وجود پوشش بسیار محکم در کل سطح این باتری ها، مقاومت آن ها را در برابر صدمات احتمالی ناشی از ضربه خوردن، آتش سوزی و یا افتادن گوشی ها به میزان زیادی افزایش داده است. برتری جدیدترین نسل باتری های پلیمری شامل امتیازاتی چون وزن بسیار سبک، ظرفیت بسیار بالا، افزایش قابل توجه طول عمر باتری و قابلیت شارژ آسان و سریع است که سبب محبوبیت و کاربرد فراوان این نوع از باتری های سامسونگ در میان کاربران تلفن های همراه شده است.

با این حال، اکنون استفاده از باتری های لیتیوم یونی در میان کاربران گوشی های اندروید سامسونگ رایج تر است. زیرا علاوه بر تمام ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، قیمت مناسب تر این باتری ها نسبت به باتری های لیتیوم پلیمر است. هرچند میزان رضایت بالاتری در استفاده از باتری های لیتیوم پلیمری وجود دارداما قیمت بالای این باتری ها، کاربران تلفن های همراه سامسونگ را به استفاده بیشتر از باتری های لیتیوم یونی ترغیب کرده است.

در زمان خرید باتری سامسونگ به چه نکاتی باید توجه کنید؟

باتری های جدید سامسونگ از طول عمر خوبی برخوردار هستند، اما بعد از به پایان رسیدن عمر مفید و یا خراب شدن آن ها قطعا باید به فکر تهیه یک باتری جدید برای گوشی خود باشید. خوشبختانه برند نام آور سامسونگ خدمات بسیار خوبی را برای کاربران تلفن های همراه خود در نظر گرفته است که وجود نمایندگی های متعدد برای خدمات بیشتر به کاربران یکی از این اقدامات است.

با خرید باتری ها از نمایندگی های معتبر سامسونگ، می توانید با اطمینان کامل باتری های سامسونگ اصلی را با قیمت مناسب تهیه کنید. سامسونگ اطلاعاتی مانند ظرفیت، ولتاژ، جنس و مدل باتری را برای اطلاع بیشتر کاربران درج کرده است. دقت کنید که مدل باتری را متناسب با مدل گوشی اندروید خود تهیه کنید. در هنگام خرید ارائه گارانتی و ضمانت خرید از سوی نمایندگی های سامسونگ الزامی است.

بالا بردن طول عمر باتری های تلفن های همراه با چند راه ساده

مراقبت و نحوه صحیح شارژ باتری ها بر طول عمر و ظرفیت استفاده از آن ها را افزایش می دهد. قرار ندادن باتری در شارژ طولانی، اجتناب از نصب اپلیکیشن های متعدد، قرار دادن نور صفحه نمایش در حالت خودکار و اجتناب از کار کردن با گوشی در زمان شارژ شدن از جمله راه های ساده ایی است که برای افزایش طول عمر باتری سامسونگ می توانید انجام دهید. در زمان های که از گوشی استفاده نمی کنید، بهتر است تمام برنامه ها را ببندید تا از مصرف انرژی باتری و تخلیه سریع آن جلوگیری شود.

نتیجه گیری

در این مقاله انواع باتری های جدید سامسونگ و ویژگی های آن ها را بیان کردیم. قابلیت حمل، قابلیت شارژ سریع، ظرفیت و مقاومت بالا، سبک بودن، طول عمر بالا و قیمت مناسب از جمله ویژگی های باتری های استفاده شده در گوشی های اندروید سامسونگ هستند. بهترین مزیت باتری های سامسونگ ایمنی و مقاومت بالای آن ها در برابر ضربات احتمالی است.

منبع انواع باتری سامسونگ:

https://fonishop.com/product-category/battery/battery-samsung/

 

تحریم‌های یکجانبه باعث زجر کشیدن مردم بی‌گناه می‌شود

 «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین بامداد سه‌شنبه از تحریم‌های یکجانبه علیه کشورهای مختلف از جمله ایران انتقاد کرد.

اولیانوف در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: «تحریم‌های یکجانبه به یکی از اصلی‌ترین عوامل مخرب در روابط بین‌الملل تبدیل گشته و باعث زجر کشیدن مردم بی‌گناه شده است».

وی با تمجید از مقاومت کشورهای مختلف در برابر زورگویی و تحریم‌های یکجانبه، افزود: «مقاومت فراگیر آغاز شده، که شامل طرح ابتکاری و نویدبخش ایران، کوبا و ونزوئلا می‌شود و طرح در حال جذب حمایت‌های بین‌المللی بیشتر است».

از سر گیری مذاکرات واشنگتن و سئول درباره هزینه حضور نظامی آمریکا

 دولت‌های واشنگتن و سئول برای اولین بار بعد از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، به مذاکره درباره هزینه‌های حضور نظامی ایالات متحده در کره جنوبی پرداختند.

به نوشته خبرگزاری «یونهاپ»، وزارت خارجه کره جنوبی بامداد سه‌شنبه اعلام کرد که دو طرف بر اصول خود برای یافتن توافقی عادلانه و مورد قبول متقابل تاکید کردند.

طبق بیانیه این وزارتخانه، در این گفت‌وگوی آنلاین تیم‌های مذاکره‌کننده آمریکا و کره جنوبی توافق کردند که برای رسیدن سهل و آسان به توافقی که برای دو طرف قابل قبول و عادلانه باشد، همکاری نزدیک داشته باشند.

بر اساس این گزارش، مذاکرات واشنگتن و سئول درباره پرداخت هزینه ۲۸۵۰۰ نظامی آمریکایی در کره جنوبی، به دلیل درخواست افزایش شدید این هزینه از سوی ایالات متحده، به بن‌بست خورده بود.

به نوشته یونهاپ، کره جنوبی پیشنهاد افزایش حداکثر ۱۳ درصدی پرداختی به آمریکا برای جبران هزینه‌های نظامی حضورش در این شبه‌جزیره را داده است.

پیش از این، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده خواستار بودجه پنج میلیارد دلاری سئول در سال برای حفظ تعداد کنونی نظامیان آمریکایی در کره جنوبی شده بود.

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد